Do rozpoczęcia konferencji pozostało tylko:

Nie czekaj, zapisz się teraz!

Organizator


Blue Ocean Media S.A. jest agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę marketingową podmiotów z branży nieruchomości.

Naszym Zleceniodawcom proponujemy działania z zakresu offline i online. Zajmujemy się między innymi projektowaniem stron www, tworzeniem serwisów internetowych i systemów informatycznych. Oferujemy usługi w zakresie rozmaitych projektów graficznych, w tym banerów reklamowych, kreacji flash'owych oraz wysokiej jakości wizualizacji w technologii 3D. Przygotowujemy kampanie marketingowe, a także projekty nowoczesnych stoisk wystawienniczych na największych eventach i targach z sektora budowlanego.

Agencja cieszy się opinią wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych Klientów. Wychodzimy z założenia, że każdy z nich potrzebuje świeżych i nieszablonowych rozwiązań. Blue Ocean Media S.A. zapewnia gamę możliwości promocyjnych, które skutecznie pomogą w szybkiej sprzedaży nieruchomości swoich Zleceniodawców. Innymi słowy, działania agencji są gwarancją ich przyszłego sukcesu.

Zespół Blue Ocean Media S.A. składa się z wykwalifikowanych, a zarazem kreatywnych osób, którzy do swojego zawodu podchodzą z ogromną pasją i zaangażowaniem. Każdy z naszych projektów realizowany jest przez sztab ekspertów o bogatym doświadczeniu zawodowym, wśród nich są: informatycy, graficy komputerowi, webmasterzy, programiści i copywriterzy. Działania każdego z pracowników przynoszą możliwie wysokie zyski dla naszych Klientów.
 
Choć na rynku marketingu budowlanego jesteśmy od stycznia 2012 roku, zrealizowaliśmy już wiele projektów znanych deweloperów. W naszym portfolio znajdują się takie firmy jak: Invest Komfort, Longbridge, Yareal, czy Okam. W planach mamy uruchomienie własnej sieci reklamowej oraz ciągłe poszerzanie grona usatysfakcjonowanych Klientów.

Sponsor Złoty

Pro Development