Do rozpoczęcia konferencji pozostało tylko:

Nie czekaj, zapisz się teraz!

Sponsorzy, patroni i współpraca

 
Sponsor Złoty

Od siedmiu lat z powodzeniem zarządzamy złożonymi projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, przekształcając nowe idee w sukces rynkowy. Realizujemy zarówno przedsięwzięcia całkowicie komercyjne, jak też inwestycje z udziałem instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków naukowych. Umiejętnie łączymy przełomowe wizje z praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

http://www.prodevelopment.pl/

  
Patroni i współpraca

Darmowyprojekt.pl – oprogramowanie do samodzielnego projektowania wnętrz w formie e-usługi na komputer i urządzenia mobilne". E-usługa przeznaczona dla użytkowników indywidualnych pragnących wykonać projekt dowolnego wnętrza oraz dla dostawców mebli i artykułów wyposażenia wnętrz.

http://darmowyprojekt.pl/

Domiporta to jeden z najpopularniejszych internetowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Został uruchomiony w lipcu 2006 roku. Słowo "Domiporta" to po łacinie ślimak - a zarazem dobra nazwa dla serwisu nieruchomościowego, ponieważ ślimak jest symbolem posiadania własnego domu. Wcześniej funkcjonował pod nazwą Trader.pl - obecnie nazwą całej spółki, w której skład wchodzą również inne serwisy ogłoszeniowe.

http://www.domiporta.pl/

Portal domy.pl skierowany jest przede wszystkim do nowej generacji użytkowników internetu, osób dla których jest on niezbędnym medium i stał się niemal częścią ich życia. Zawiera ponad dwa miliony ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego oraz rozbudowany katalog firm deweloperskich i agencji nieruchomości.

http://domy.pl/

Niezależny portal finansowo - gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów,managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szukających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy.

http://inwestycje.pl/

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo (kadra menedżerska, dyrektorzy, prezesi), jak i osoby budujące lub remontujące swoje domy bądź mieszkania. Staramy się budować innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.

http://www.budnet.pl/

Marketer+ to magazyn, w którym ekspercką wiedzą dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności marketingowej, sprzedażowej i biznesowej. Naszym celem jest podnoszenie kompetencji czytelników z zakresu szeroko pojętego marketingu, prezentacja dostępnych na rynku narzędzi pracy i zademonstrowanie przykładów praktycznego ich zastosowania. Poza prezentacją rozwiązań z zagranicy dużą uwagę przykładamy także do pokazania tych, w których uwzględniony jest charakter polskiego rynku i polski konsument. Zarówno wydanie papierowe, jak i online magazynu "Marketer+" inspiruje i skutecznie wspiera marketerów w działaniach zmierzających do rozwoju marek i produktów.

http://marketerplus.pl/

Regionalny Kurier Mieszkaniowy to bezpłatny miesięcznik w całości poświęcony rynkowi mieszkaniowemu największych polskich aglomeracji. Od grudnia 2013 roku pismo ukazuje się w Warszawie jako Warszawski Kurier Mieszkaniowy, jednak w marcu 2014 r. rozpoczęliśmy wydawanie mutacji regionalnej w Poznaniu, Krakowie i Gdańsku. Najpóźniej od września br. Kurier pojawi się także na rynkach Wrocławia, Katowic i Łodzi.

http://kuriermieszkaniowy.pl/

Bankier.pl to czołowy portal finansowy w Polsce oraz jedna z nielicznych zyskownych firm internetowych. Misją portalu Bankier.pl jest wskazywanie właściwej drogi w świecie finansów. Tworząc wiarygodne informacje, eksperckie analizy oraz profesjonalne narzędzia porównawcze, pomagamy podjąć najkorzystniejsze decyzje finansowe.

http://www.bankier.pl/

Nieruchomości-online.pl - to serwis w całości poświęcony rynkowi nieruchomości w Polsce. Można w nim znaleźć kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego, a także rozbudowany katalog firm z branży. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów nieruchomości w Polsce, zajmujący wysoką pozycję wśród portali w kategorii Budownictwo i Nieruchomości według niezależnego rankingu serwisów tematycznych PBI/Gemius.

http://www.nieruchomosci-online.pl/

ESTATE to wydawany wyłącznie w formie elektronicznej magazyn, który powstał z myślą o osobach zainteresowanych branżą nieruchomości w Polsce. Na łamach ESTATE można znaleźć: raporty z rynku nieruchomości – ogólnopolskie i regionalne, opisy nowoczesnych narzędzi przydatnych w pracy nie tylko pośrednika nieruchomości, porady dotyczące sprzedaży, wynajmu, zarządzania nieruchomościami, wywiady z doświadczonymi praktykami z rynku nieruchomości, najnowsze trendy w marketingu nieruchomości, zestawienia inwestycji deweloperskich, porady dla kupujących – urządzanie wnętrz, finansowanie nieruchomości itp.

http://www.estate.pl/

Morizon.pl jest serwisem Grupy Morizon SA – Melog.com sp. z. o.o ,w którym podmioty z całej Polski mogą prezentować oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą wyszukać interesującą ich nieruchomość i skontaktować się z ogłoszeniodawcą będącym właścicielem oferty. Morizon.pl to także źródło informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości. Na stronach serwisu kupujący, sprzedający, wynajmujący oraz najemcy mogą znaleźć szereg wskazówek i odpowiedzi na pytania w przydatnych artykułach.

http://www.morizon.pl/

Szybko.pl to platforma kilkunastu serwisów ogłoszeniowych z branży nieruchomości. Są to między innymi jeden z największych polskich serwisów nieruchomości www.szybko.pl, dedykowane portale tematyczne: szybkoKomercyjne.pl, szybkoInwestycje.pl oraz serwisy regionalne. Najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym na rynek przez Szybko.pl jest automatyczny model wyceny Szybko.pl AVM oraz mapy cen nieruchomości, dostępne na stronie ceny.szybko.pl.

http://www.szybko.pl/

Misją serwisu eGospodarka jest dostarczać praktycznych informacji i narzędzi, pomagać w decyzjach i kojarzyć ludzi mających podobne problemy lub mogących sobie pomóc nawzajem. eGospodarka jest praktycznym poradnikiem Internetu dla małych i średnich firm z różnych sektorów gospodarki, które planują zaistnieć w Internecie.


http://www.egospodarka.pl/

Serwis Dom.Gratka.pl udostępnia ponad 1 200 000 ofert sprzedaży, kupna i najmu domów, mieszkań, działek, gruntów oraz garaży i lokali użytkowych w kraju i zagranicą. Z serwisem współpracuje blisko 4000 biur nieruchomości i blisko 600 deweloperów. Ponadto serwis przedstawia szeroki wachlarz porad z zakresu prawa budowlanego i mieszkaniowego oraz kredytów mieszkaniowych. Znajdują się to porady remontowe i wnętrzarskie, ciekawostki i nowinki technologiczne, aktualna lista targów i konferencji. Dodatkowo na stronie można znaleźć analizy i raporty z polskich i zagranicznych rynków nieruchomości.

http://dom.gratka.pl/

Click House realizuje kompleksowe kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w nowych mediach. Działa w klasycznych kanałach ATL, takich jak radio, prasa i telewizja. Swoje działania opiera na eksperckiej wiedzy, doświadczeniu i najnowszych trendach w marketingu oraz digitalu. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Dotychczasowi klienci to m.in PLL LOT, BGŻ, Bieluch, ENDO, Tupperware Polska, BMW, Puma, HSM, czy Ziaja.


http://www.clickhouse.pl/

OtoDom.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości, którego właścicielem jest Grupa Allegro sp. z o.o. OtoDom.pl umożliwia użytkownikom przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności mieszkań, domów, biur czy pokoi. W serwisie można również zamieścić reklamę swojej firmy i świadczonych usług jeśli są one związane z rynkiem nieruchomości.

http://otodom.pl/

RynekPierwotny.pl - największy w Polsce portal nowych nieruchomości, zawierający ponad 45 000 ofert oraz rozbudowaną wyszukiwarkę mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Jest skierowany do osób, które są zainteresowane sprawdzonymi, rzetelnymi i codziennie aktualizowanymi ofertami mieszkań. Dodatkowo, portal jest rozbudowaną bazą informacji nt. rynku nieruchomości, zawierającą artykuły poradnikowe, eksperckie oraz informacje lokalne, z których użytkownicy mogą korzystać na co dzień.

http://RynekPierwotny.pl/

Portal e-biurowce.pl to internetowa baza wiedzy na temat rynku biurowego. Serwis prezentuje artykuły branżowe, raporty i starannie wyselekcjonowane oferty wynajmu i sprzedaży lokali w obiektach biurowych z całej Polski.

http://e-biurowce.pl/

Portal KRN.pl to jeden z największych i najdłużej działających na rynku portali nieruchomościowych w Polsce. Aktualnie prezentowanych jest na nim ok. 800 tys. ofert mieszkaniowych deweloperów, biur pośrednictwa i osób prywatnych z całego kraju. Ponadto wzbogacony jest najświeższymi informacjami z rynku nieruchomości, artykułami branżowymi oraz raportami i poradami prawników.

http://krn.pl/

Tabelaofert.pl to portal internetowy, poświęcony rynkowi nieruchomości, który z powodzeniem działa od kwietnia 2001 roku. Naszym celem jest kierowanie Użytkowników do biur sprzedaży naszych Klientów zainteresowanych zakupem ich mieszkań i domów. Proponujemy ściśle sprofilowane produkty reklamowe, trafiające do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Łączymy promocję wizerunku naszego Klienta z wyróżnieniem produktu, na sprzedaży którego w danej chwili najbardziej zależy. Swoje działania opieramy także o usługi reklamowe w sieci Google, którego jesteśmy oficjalnym Partnerem.

http://tabelaofert.pl/