Do rozpoczęcia konferencji pozostało tylko:

Nie czekaj, zapisz się teraz!

Sponsorzy, patroni i współpraca

 
Sponsor Złoty

Od siedmiu lat z powodzeniem zarządzamy złożonymi projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, przekształcając nowe idee w sukces rynkowy. Realizujemy zarówno przedsięwzięcia całkowicie komercyjne, jak też inwestycje z udziałem instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków naukowych. Umiejętnie łączymy przełomowe wizje z praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

http://www.prodevelopment.pl/

  
Patroni i współpraca

Darmowyprojekt.pl – oprogramowanie do samodzielnego projektowania wnętrz w formie e-usługi na komputer i urządzenia mobilne". E-usługa przeznaczona dla użytkowników indywidualnych pragnących wykonać projekt dowolnego wnętrza oraz dla dostawców mebli i artykułów wyposażenia wnętrz.

http://darmowyprojekt.pl/

Domiporta to jeden z najpopularniejszych internetowych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Został uruchomiony w lipcu 2006 roku. Słowo "Domiporta" to po łacinie ślimak - a zarazem dobra nazwa dla serwisu nieruchomościowego, ponieważ ślimak jest symbolem posiadania własnego domu. Wcześniej funkcjonował pod nazwą Trader.pl - obecnie nazwą całej spółki, w której skład wchodzą również inne serwisy ogłoszeniowe.

http://www.domiporta.pl/

Portal domy.pl skierowany jest przede wszystkim do nowej generacji użytkowników internetu, osób dla których jest on niezbędnym medium i stał się niemal częścią ich życia. Zawiera ponad dwa miliony ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego oraz rozbudowany katalog firm deweloperskich i agencji nieruchomości.

http://domy.pl/

Niezależny portal finansowo - gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów,managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szukających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy.

http://inwestycje.pl/

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo (kadra menedżerska, dyrektorzy, prezesi), jak i osoby budujące lub remontujące swoje domy bądź mieszkania. Staramy się budować innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.

http://www.budnet.pl/

Marketer+ to magazyn, w którym ekspercką wiedzą dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności marketingowej, sprzedażowej i biznesowej. Naszym celem jest podnoszenie kompetencji czytelników z zakresu szeroko pojętego marketingu, prezentacja dostępnych na rynku narzędzi pracy i zademonstrowanie przykładów praktycznego ich zastosowania. Poza prezentacją rozwiązań z zagranicy dużą uwagę przykładamy także do pokazania tych, w których uwzględniony jest charakter polskiego rynku i polski konsument. Zarówno wydanie papierowe, jak i online magazynu "Marketer+" inspiruje i skutecznie wspiera marketerów w działaniach zmierzających do rozwoju marek i produktów.

http://marketerplus.pl/

Regionalny Kurier Mieszkaniowy to bezpłatny miesięcznik w całości poświęcony rynkowi mieszkaniowemu największych polskich aglomeracji. Od grudnia 2013 roku pismo ukazuje się w Warszawie jako Warszawski Kurier Mieszkaniowy, jednak w marcu 2014 r. rozpoczęliśmy wydawanie mutacji regionalnej w Poznaniu, Krakowie i Gdańsku. Najpóźniej od września br. Kurier pojawi się także na rynkach Wrocławia, Katowic i Łodzi.

http://kuriermieszkaniowy.pl/

Bankier.pl to czołowy portal finansowy w Polsce oraz jedna z nielicznych zyskownych firm internetowych. Misją portalu Bankier.pl jest wskazywanie właściwej drogi w świecie finansów. Tworząc wiarygodne informacje, eksperckie analizy oraz profesjonalne narzędzia porównawcze, pomagamy podjąć najkorzystniejsze decyzje finansowe.

http://www.bankier.pl/

Nieruchomości-online.pl - to serwis w całości poświęcony rynkowi nieruchomości w Polsce. Można w nim znaleźć kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego, a także rozbudowany katalog firm z branży. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów nieruchomości w Polsce, zajmujący wysoką pozycję wśród portali w kategorii Budownictwo i Nieruchomości według niezależnego rankingu serwisów tematycznych PBI/Gemius.

http://www.nieruchomosci-online.pl/

ESTATE to wydawany wyłącznie w formie elektronicznej magazyn, który powstał z myślą o osobach zainteresowanych branżą nieruchomości w Polsce. Na łamach ESTATE można znaleźć: raporty z rynku nieruchomości – ogólnopolskie i regionalne, opisy nowoczesnych narzędzi przydatnych w pracy nie tylko pośrednika nieruchomości, porady dotyczące sprzedaży, wynajmu, zarządzania nieruchomościami, wywiady z doświadczonymi praktykami z rynku nieruchomości, najnowsze trendy w marketingu nieruchomości, zestawienia inwestycji deweloperskich, porady dla kupujących – urządzanie wnętrz, finansowanie nieruchomości itp.

http://www.estate.pl/

Morizon.pl jest serwisem Grupy Morizon SA – Melog.com sp. z. o.o ,w którym podmioty z całej Polski mogą prezentować oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą wyszukać interesującą ich nieruchomość i skontaktować się z ogłoszeniodawcą będącym właścicielem oferty. Morizon.pl to także źródło informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości. Na stronach serwisu kupujący, sprzedający, wynajmujący oraz najemcy mogą znaleźć szereg wskazówek i odpowiedzi na pytania w przydatnych artykułach.

http://www.morizon.pl/

Szybko.pl to platforma kilkunastu serwisów ogłoszeniowych z branży nieruchomości. Są to między innymi jeden z największych polskich serwisów nieruchomości www.szybko.pl, dedykowane portale tematyczne: szybkoKomercyjne.pl, szybkoInwestycje.pl oraz serwisy regionalne. Najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym na rynek przez Szybko.pl jest automatyczny model wyceny Szybko.pl AVM oraz mapy cen nieruchomości, dostępne na stronie ceny.szybko.pl.

http://www.szybko.pl/

Misją serwisu eGospodarka jest dostarczać praktycznych informacji i narzędzi, pomagać w decyzjach i kojarzyć ludzi mających podobne problemy lub mogących sobie pomóc nawzajem. eGospodarka jest praktycznym poradnikiem Internetu dla małych i średnich firm z różnych sektorów gospodarki, które planują zaistnieć w Internecie.


http://www.egospodarka.pl/

Serwis Dom.Gratka.pl udostępnia ponad 1 200 000 ofert sprzedaży, kupna i najmu domów, mieszkań, działek, gruntów oraz garaży i lokali użytkowych w kraju i zagranicą. Z serwisem współpracuje blisko 4000 biur nieruchomości i blisko 600 deweloperów. Ponadto serwis przedstawia szeroki wachlarz porad z zakresu prawa budowlanego i mieszkaniowego oraz kredytów mieszkaniowych. Znajdują się to porady remontowe i wnętrzarskie, ciekawostki i nowinki technologiczne, aktualna lista targów i konferencji. Dodatkowo na stronie można znaleźć analizy i raporty z polskich i zagranicznych rynków nieruchomości.

http://dom.gratka.pl/

Click House realizuje kompleksowe kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w nowych mediach. Działa w klasycznych kanałach ATL, takich jak radio, prasa i telewizja. Swoje działania opiera na eksperckiej wiedzy, doświadczeniu i najnowszych trendach w marketingu oraz digitalu. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Dotychczasowi klienci to m.in PLL LOT, BGŻ, Bieluch, ENDO, Tupperware Polska, BMW, Puma, HSM, czy Ziaja.


http://www.clickhouse.pl/

OtoDom.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości, którego właścicielem jest Grupa Allegro sp. z o.o. OtoDom.pl umożliwia użytkownikom przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności mieszkań, domów, biur czy pokoi. W serwisie można również zamieścić reklamę swojej firmy i świadczonych usług jeśli są one związane z rynkiem nieruchomości.

http://otodom.pl/

RynekPierwotny.pl - największy w Polsce portal nowych nieruchomości, zawierający ponad 45 000 ofert oraz rozbudowaną wyszukiwarkę mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Jest skierowany do osób, które są zainteresowane sprawdzonymi, rzetelnymi i codziennie aktualizowanymi ofertami mieszkań. Dodatkowo, portal jest rozbudowaną bazą informacji nt. rynku nieruchomości, zawierającą artykuły poradnikowe, eksperckie oraz informacje lokalne, z których użytkownicy mogą korzystać na co dzień.

http://RynekPierwotny.pl/

Portal e-biurowce.pl to internetowa baza wiedzy na temat rynku biurowego. Serwis prezentuje artykuły branżowe, raporty i starannie wyselekcjonowane oferty wynajmu i sprzedaży lokali w obiektach biurowych z całej Polski.

http://e-biurowce.pl/

Portal KRN.pl to jeden z największych i najdłużej działających na rynku portali nieruchomościowych w Polsce. Aktualnie prezentowanych jest na nim ok. 800 tys. ofert mieszkaniowych deweloperów, biur pośrednictwa i osób prywatnych z całego kraju. Ponadto wzbogacony jest najświeższymi informacjami z rynku nieruchomości, artykułami branżowymi oraz raportami i poradami prawników.

http://krn.pl/

Tabelaofert.pl to portal internetowy, poświęcony rynkowi nieruchomości, który z powodzeniem działa od kwietnia 2001 roku. Naszym celem jest kierowanie Użytkowników do biur sprzedaży naszych Klientów zainteresowanych zakupem ich mieszkań i domów. Proponujemy ściśle sprofilowane produkty reklamowe, trafiające do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Łączymy promocję wizerunku naszego Klienta z wyróżnieniem produktu, na sprzedaży którego w danej chwili najbardziej zależy. Swoje działania opieramy także o usługi reklamowe w sieci Google, którego jesteśmy oficjalnym Partnerem.

http://tabelaofert.pl/

Portal rynku nieruchomości Wrocławia i okolic, na którym deweloperzy, biura pośrednictwa oraz osoby prywatne publikują oferty wynajmu, kupna oraz sprzedaży. Zainteresowani rynkiem mieszkaniowym znajdą tu też oferty kredytów oraz liczne artykuły przedstawiające wszelkie aktualności, nowe inwestycje czy też porady dotyczące ubezpieczenia własnej nieruchomości lub urządzenia mieszkania, domu i ogrodu.

http://www.nieruchomosci.com.pl/

Specjalizujemy się w zakresie usług rynku pierwotnego, nowych mieszkań, nowych domów i apartamentów. Od lat doradzamy Deweloperom, jak zdobyć, jak utrzymać przewagę nad konkurencją. Odpowiednio rozpoznajemy potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy się nie tyko na ocenie stanu obecnego, ale również wypracowaniu najlepszych strategii w zakresie przygotowania oferty. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponieważ zatrudniamy tylko profesjonalistów. Uczestniczymy we wszystkich edycjach targów mieszkaniowych w Polsce gdzie możemy reprezentować naszych klientów.

http://www.mapanieruchomosci.pl/

Agencja interaktywna Konceptika - zajmuje się projektowaniem marketingowych kampanii wizerunkowych i sprzedażowych, public relations oraz zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi. Wśród Klientów znajdują się Grupa Żywiec, North Fish, Ochnik, Cisowianka, Piotr i Paweł, PlayStation Polska.

http://konceptika.pl/

www.wroclaw.pl – oficjalny portal Wrocławia. Portal dla zainteresowanych życiem i spędzaniem wolnego czasu we Wrocławiu. Oprócz aktualnych informacji z miasta można znaleźć tu wydarzenia (wystawy, koncerty, repertuar kin i teatrów), opisy ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych (zabytki, puby, muzea), interesujące trasy spacerowe i rowerowe po mieście oraz rozkład jazdy.

http://www.wroclaw.pl/